2 imprezy na orientację dla mieszkańców dzielnicy Leszczynki (7)

Projekt niewybrany w głosowaniu
Paweł Musiał (pawel@musial.me)
projektodawca

Skrócony opis projektu

"Rusz z mapą po przygodę!" to projekt imprezy z mapą, mający na celu zapoznanie mieszkańców z ciekawymi terenami samej dzielnicy i obszarami zielonymi.


Charakter projektu

Dzielnicowy, Leszczynki

Typ projektu

Projekt mały

kategorie projektu

kultura


Lokalizacja projektu - Adres

Ściegiennego 8

Lokalizacja projektu - Opis lokalizacji

Szkoła Podstawowa nr 29


Numery i obręby działek


Własność działek

M. Gdynia

Szczegółowy opis projektu

"Rusz z mapą po przygodę!" to projekt imprezy z mapą, mający na celu zapoznanie mieszkańców z ciekawymi terenami samej dzielnicy i obszarami zielonymi. Promowany będzie zdrowy, aktywny styl życia, pragniemy wspierać idee aktywności na łonie natury i postaramy się wskazać możliwości połączenia aktywności sportowej z wrażliwością ekologiczną. Jednocześnie pragniemy sprawić, aby nasz projekt wsparł wizerunek dzielnicy jako miejsca nie tylko do mieszkania czy nauki, ale stanowił miejsce łączenia rodzin we wspólnych działaniach na rzecz społeczności lokalnej i pozytywnym oddziaływaniu na uczniów, pracowników czy mieszkańców.

Spacer czy bieg z mapą to doskonała okazja, by wspólnie spędzić czas z rodziną i przyjaciółmi, a jednocześnie świetna możliwość, by poznać swoją okolicę z zupełnie innej strony.

W ramach projektu odbędą się 2 imprezy na orientację dla mieszkańców dzielnicy Leszczynki w Gdyni. Wydarzenie będzie miało charakter otwarty również dla chętnych spoza dzielnicy.
Proponowane terminy to:
- koniec lutego 2021 - impreza "Rusz z mapą po przygodę - poznaj swoją dzielnicę" o charakterze miejskim po terenie dzielnicy Leszczynki.
- początek czerwca 2021 roku - impreza "Rusz z mapą po przygodę - poznaj swój las" o charakterze leśnym po terenie lasów i terenów zielonych dzielnicy Leszczynki.

"Rusz z mapą po przygodę!" to projekt, który będzie kontynuacją organizowanych dla mieszkańców dzielnicy wydarzeń z mapą, cieszących się niespotykaną, wciąż rosnącą frekwencją i ogromnym zainteresowaniem nie tylko mieszkańców dzielnicy Leszczynki, ale i całej społeczności trójmiejskiej.
Spodziewane efekty to przed wszystkim aktywizacja mieszkańców i popularyzacja kultury fizycznej. Uczestnicy mają niepowtarzalną okazję rozwijania swojej wyobraźni przestrzennej a także nabierają umiejętności podejmowania samodzielnych decyzji.

Przybliżone koszty realizacji projektu

Lp. Składowe części zadania (m.in. opis, cena ilość) Koszt (cena x ilość)
1Prace kartograficzne3000 zł
2Organizacja wydarzenia5000 zł
3Promocja wydarzrenia2000 zł
Przybliżony łączny koszt realizacji projektu: 10000 zł

ZałącznikiKomentarze


Ten projekt nie posiada komentarzy